woensdag 12 november 2025

We are mint to be

Vandaag een kerstboekenlegger voor iemand die van lezen houdt, met de schattige muisjes erop, ze hebben weer van allerlei lekkere dingen gebakken en lekker dat ze het vinden.

Deze kaart doet mee met:

gebruikte materialen:

papier: Wibra, Action en Md stempelpapier
mallen: LF3525
stempels: LF sweet christmas mice
Caran d'ache pablo kleurpotloden

12 opmerkingen:

  1. Wat issie leuk Ellen…een toppertje!
    Groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Leuke boekenlegger en kijk ze eens smullen!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Dat is een hele leuke boekenlegger!

    groetjes van Ank

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Ik liep al weer even achter met reageren... maar de muisjes zijn weer terug. Leuke kaarten en deze boekenlegger is ook top. Mooie mal is dat!!!
    Groetjes, Sigrid

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Leuke boekenlegger kaart Ellen.
    De muisjes blijven leuk.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  6. De boekenlegger zal het ook prima doen in een receptenboek. Hij is erg leuk met die kleine muisjes in de vakjes, je hebt ze mooi gekleurd.

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat een schattige boekenlegger.
    Groetjes van Annie.

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Wat een ontzettend leuke boekenlegger heb je gemaakt. Leuk met de vakjes en de muisjes! Dank je wel voor het meedoen bij ons van DAK!

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Nou je ziet gewoon dat de muisjes aan het genieten zijn. Leuke boekenlegger geworden. Groetjes, Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
  10. this little bookmark is so cute! thanks a lot for playing with us at Lawn Fawnatics :) francesca

    BeantwoordenVerwijderen