woensdag 30 juli 2025

You are bamboo-tiful

Vandaag weer langs het stadskantoor van de gemeente, ze weten niet in welk hokje ze me moeten plaatsen en welke uitkering daarbij hoort, dus ben weer terug bij af, nu moet ik naar een spreekuur van de SVB ( daar hebben ze alle gegevens van Jan ) hopelijk kunnen die helpen anders moet ik weer terug naar UWV, brrr lastig allemaal.
Er zijn nog wat kaarten binnen gekomen van: Ineke de Graaff, Annemarie en Merit en Marianne Rolandus, heel erg bedankt voor jullie mooie kaartjes het doet zo goed.
Ik heb ook nog een kaartje, deze keer weer eens de leuke panda's opgezocht, kijk ze eens gezellig zitten in het gras onder de boom.

gebruikte materialen:

papier: Wibra, LF summertime, Md design stempelpapier
mallen: LF767, MFT gras
stempels: LF i heart pandas, LF i heart pandas add- on
twin markers

13 opmerkingen:

  1. Aww wat een lief leuk kaartje Ellen mooi samengesteld. Oei wat lastig allemaal lijkt me heel frustrerend voor je. Stekte liefs Anita

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Sjonge dacht je dat je op het juiste pad zat…..ik heb met je te doen!!
    Je kaartje is fantastisch mooi en erg lief 💖

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Oh Elken, ik ben niet zo actief in het volgen van blogs , ben even een paar weken achteruit gaan lezen, wat een verdriet! Wat is alles snel achteruit gegaan met je man! Heel veel sterkte!
    Nancy

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Mooi kaartje Ellen.
    Sterkte gewenst met alles.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat een lieflijk kaartje. Tjeetje, je zit in je rouwtijd en dan heb je dit soort ongemakkelijkheden. Dikke knuf XX

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Oh dat is wel een heel mooi kaartje!! Zo lief die panda's.
    En hoop dat het allemaal goed komt vandaag.
    Goede week!!
    Groeten van Femminde

    BeantwoordenVerwijderen
  7. een mooie lieve kaart Ellen.......gr karin

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Beeldig kaartje Ellen, er gaat zo’n rust vanuit! Sterkte met alles Ellen!
    Lieve groet Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  9. O nee, die ambtelijke molen....ik hoop dat je er snel uit bent en meer weet van hoe en wat.
    Je kaartje is heel schattig!

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Lief kaartje weer Ellen.
    Ze vinden eerst van allerlei instanties uit en nu gaan ze alles weer terug draaien, wat een rompslomp weer voor iedereen! Ik hoop voor je, dat ze snel helpen en duidelijkheid geven, dit gedoe zit je niet op te wachten hè?! sterkte.
    groetjes Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Pfff, het zal wel eens gewoon vlot verlopen zoiets.... alsof je niet al genoeg aan je hoofd hebt.
    Je kaart is een schatje, zo lief met de panda's.

    BeantwoordenVerwijderen