Vandaag een kaart met een postcard en de bijbehorende postzegelmal, deze hebben jullie al eerder langs zien komen bv gisteren. Ik heb deze set laatst eens bij TEMU gekocht en omdat de postcard kleiner is dan ik dacht had ik hem nog niet gebruikt, na wat gepuzzel is dit eruit gekomen, er kunnen dus hele kleine tafereeltjes op. Het is CAS geworden. Kijk hem eens gaan het stoere muisje met zijn blad, ik heb de achtergrond en de postzegelmalwit gehouden dat geeft rust, en ik ben wel tevreden met het resultaat als je dat van je zelf mag zeggen haha.
Op deze site vind je mijn zelfgemaakte kaartjes. Ooit ben ik begonnen met 3d,Inmiddels is er veel veranderd en zijn er heel veel leuke, mooie mallen en stempels te koop. Stempel- en scrapkaarten zijn mijn favoriete kaarten om te maken. En natuurlijk heb ik mijn onmisbare Press boy pro bij de hand. IK vind het leuk dat jullie langskomen en berichtjes achterlaten het is geweldig om te lezen wat jullie van mijn kaartjes vinden
Abonneren op:
Reacties posten (Atom)
Kleine diertjes heb jij in overvloed dus je kunt er net als vandaag volop leuks mee doen Ellen.
BeantwoordenVerwijderenXxIrene
Een leuke rustige kaart Ellen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elle-Jeanne
Leuke manier om de postcard te gebruiken, het is een keileuke kaart geworden,
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Ansx
Leuke kaart Ellen!
BeantwoordenVerwijderenHet muisje gaat op avontuur,ze gaat ver komen met de wind van afgelopen dagen en die nog gaat komen😉
Fijne dag verder, groetjes Crealientje.
Goed opgelost zo Ellen hij is heel leuk geworden.
BeantwoordenVerwijdereneen heel lief kaartje Ellen.......gr karin
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke kaart!!!
BeantwoordenVerwijderenNatuurlijk mag je dat van jezelf zeggen. En ik ben het helemaal met je eens. Een erg leuk kaartje met dat avontuurlijke muisje. Leuke postcard stans.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Henriët
Je mag zeker tevreden zijn met het resultaat, want het is een superleuke kaart!
BeantwoordenVerwijderen