Allereerst dank je wel op jullie reacties op mijn kaart van gisteren voor het KKT, ik heb het blijkbaar niet makkelijk gemaakt als ik het zo lees met de kleurencombinatie, iemand vroeg zich af hoe ik er op kwam, ik heb gezocht op kleurcombinaties met terracotta en kwam uit op een woonwinkel en daar zag ik deze combinatie en vond het zelf ook echt een uitdaging.
Het is donderdag en dan is het altijd kerst in blogland bij 52 weeks to christmas, we zitten in week 5. Vandaag heb ik weer een kaart met een muis die heeft voor de kerst allerlei lekkere kaas gekocht, kijk hem daar eens lopen met zijn grote stuk kaas.

Aww wat een lief kaartje Ellen, nuisje heeft een groot stuk kaas bij zich dat gaat er wel in.
BeantwoordenVerwijderenHeb je weer mooi gemaakt dit kaartje.
BeantwoordenVerwijderenHeel leuk en vooral die tekst!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Caroline
wat een mooi lief kaartje Ellen........gr karin
BeantwoordenVerwijderenMooi schattig kaartje Ellen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elle-Jeanne
Schattig kaartje weer Ellen, die rand is ook erg mooi, groetjes Femmy
BeantwoordenVerwijderenLief kaartje!
BeantwoordenVerwijderengroetjes van Ank
Een heel leuk tafereeltje Ellen. Leuk met dat randje. Je hoeft geen muis te zijn om zo te genieten van al die heerlijke kazen. Fijne dag!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri