Vandaag nog een kaartje voor de challenge van Lawn fawnatics, het thema is laat je inspireren door iemand van het designteam, ik heb gekozen voor Franci. Het muisje op de kaart is druk bezig met haar plantjes staan ze er niet mooi bij??
gebruikte materialen:
papier: Wibra, Md PK9073 summer fun
mallen: LF767, LF2732
stempels: LF garden mouse, CDST-0063
Caran d'ache pablo kleurpotloden

een hele leuke lieve kaart Ellen....gr karin
BeantwoordenVerwijderenWat een lieve kaart weer!! Je was nog niet zichtbaar maar gelukkig heb ik je gevonden.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag!!
Groeten van Femminde
Ze onderhoud de plantjes goed... Leuke kaart en gaaf bedacht zo met de bloementjes achterggrond papier!!!
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend en groetjes, Sigrid
Heel mooi deze kaart. De stempeltjes zijn weer zo leuk. Net Ans het tafereeltje. Mooi dp erbij gecombineerd. Groeten Trijntje.
BeantwoordenVerwijderenWat schattig dit kaartje. De muisjes blijven enig!
BeantwoordenVerwijderenDe plantjes staan er zeker mooi bij, Dat bloemetje wat er mist staat vast in een vaasje bij moeder muis binnen, wat een leuk kaartje weer Ellen.
BeantwoordenVerwijderenMooi en schattig kaartje heb je gemaakt, ik vind het papier ook erg leuk!
BeantwoordenVerwijderengroetjes,
Ansx
Deze heb ik ook weer gemist, hij is leuk en mooi gemaakt.
BeantwoordenVerwijderen